Onze missie met Saline-Farming is om waardevolle kennis en kunde te ontwikkelen en door te geven rondom zilte teelten. Wij runnen diverse bedrijven die hier vanuit verschillende invalshoeken aan werken, elk met hun eigen unieke oplossing voor een betere wereld. Mocht u opmerkingen, ideeën of vragen met ons willen delen, laat het ons weten!

Saline-Farming Team

Website verwijzingen

Salt farm Texel

Een bedrijf waar wetenschap, agronomie en business samenkomen. Ons bedrijf is vastbesloten om zilte landbouw te ontwikkelen als een wijdverbreid succes (Engelstalige website).

Bezoek website
Waddenwier

Wij houden ons bezig met het kweken van zeewier geschikt voor consumptie op een duurzame en milieuvriendelijke manier op het Texelse land.

Bezoek website
Marc foods

Ontwikkelen en telen van zilte aardappels en zilte groenten op Texel. 100% biologisch.

Bezoek website
Saline agriculture worldwide

De Salt Farm Foundation richt zich op het (open source) delen van kennis en oplossingen met betrekking tot zilte landbouw wereldwijd (Engelstalige website).

Bezoek website
Zilt perspectief

Het telen en verwerken van gewassen op zilte landbouwgrond rond de Wadden. I.s.m. het Waddenfonds.

Bezoek website
Zilt proefbedrijf

Een bedrijf waar wetenschap, agronomie en business samenkomen. Ons bedrijf is vastbesloten om zilte landbouw te ontwikkelen als een wijdverbreid succes.

Bezoek website
Wie doet wat?
Aad Kiljan

Technical service

aad@saline-farming.com
Andrés Parra González

R&D saline agriculture

andres@saline-farming.com
Arjen de Vos Dr.

Director Operations saline agriculture

arjen@saline-farming.com
Bas Bruning Dr.

R&D saline agriculture

basb@saline-farming.com
Edwin van Straten

Horticulturist Saline Crops/ Technical service

edwin@saline-farming.com
Ellen van Straten

Horticulturist Saline Crops

ellen@saline-farming.com
Gunnar Larsen
Mieke de Zeeuw
Monique de Ridder

Communication/Sales

monique@saline-farming.com
Reinier Nauta, MSc

Project manager R&D aquaculture

reinier@saline-farming.com
Robert Hendrik Twijnstra

R&D aquaculture

robert@saline-farming.com
Robin Konijn
Tamara den Ijzerman

Project-coordinator / HR

tamara@saline-farming.com
Yvonne Rikkenberg

Administration

yvonne@saline-farming.com